Cogito ergo sum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cogito ergo sum

Na gondolkodjunk!


3 posters

    A Médiáról

    Slane
    Slane
    Admin


    Hozzászólások száma : 91
    Join date : 2011. Jan. 17.
    Age : 32

    A Médiáról Empty Re: A Médiáról

    Témanyitás  Slane Vas. Márc. 20, 2011 3:30 pm

    Aki még nem látta volna:


    Kb szó szerint elszorult a szívem miközben néztem. Azok a lelketlen, gépies parancsok, majd a tömény patkányszerű nevetés és kárörvendés. Persze ilyenek nem kerülnek be az amcsi médiába (illetve most már a kiszivárogtatás miatt igen), csak azok amik azt propagálják, hogy a júeszéj mennyire fasza gyerekekből áll, meg megbüntetik a gonosz terroristákat.
    Hajrá WikiLeaks, hajrá Julian Assange és csapata, hajrá mindenki aki küzd azért, hogy fény derüljön az összes mocsadék szuperhatalom, terrorállam által elkövetett bűncselekményekre! A Médiáról 129774
    Slane
    Slane
    Admin


    Hozzászólások száma : 91
    Join date : 2011. Jan. 17.
    Age : 32

    A Médiáról Empty Re: A Médiáról

    Témanyitás  Slane Hétf. Feb. 07, 2011 4:29 pm

    Vannak igényes realityk, például én baromira élveztem a Survivor 20. évadát (ami az előző győztesek illetve második helyezettek mixelt csapatából állt). Igényes és hangulatos volt, főleg Russell trollkodása volt az állandó humorforrás. A Médiáról 918135
    STM
    STM


    Hozzászólások száma : 43
    Join date : 2011. Jan. 17.
    Age : 32
    Tartózkodási hely : Sopron

    A Médiáról Empty Re: A Médiáról

    Témanyitás  STM Csüt. Feb. 03, 2011 2:14 pm

    Hát, most őszintén, valakit ez meglepett? Habár nem tudom, jobb-e nekik, ha így csinálják, oszt miért, de nem is igazán érdekel.
    AMi a témában még érdekes, az tényleg az, hoyg miért is nézik ezt egyesek? Mi motiválja az embereket arra, hogy azt nézzék, ahogy pár retardált tobzódik a mocsokban, mindenféle cél nélkül? Vagy úgy kezelik, mint a sok értelmetlen versenyt, és a versengés a lényeg, meg hogy hatással vannak rá? Mert ezzel még az is kiesik, szóval, kíváncsi leszek a hatására.. na jó, annyira nem, de kárörvendeni jó lenne, ha ezen valamennyire bebuknák a dolgot.
    Aes Sedai
    Aes Sedai


    Hozzászólások száma : 79
    Join date : 2011. Jan. 18.
    Tartózkodási hely : Pécs

    A Médiáról Empty Re: A Médiáról

    Témanyitás  Aes Sedai Csüt. Feb. 03, 2011 10:18 am

    Amit linkeltem ott inkább a hír tartalma volt az érdekes, és nem a forrása, de mindegy. A Médiáról 129774
    STM
    STM


    Hozzászólások száma : 43
    Join date : 2011. Jan. 17.
    Age : 32
    Tartózkodási hely : Sopron

    A Médiáról Empty Re: A Médiáról

    Témanyitás  STM Szer. Feb. 02, 2011 6:24 pm

    Na, azért nem ugyanaz a kategória... de ott a pont A Médiáról 459984
    A kurucinfó csak elnagyolt, szélsőséges, gyűlölködő bagázs fröcsögése, míg a retekklub kedves műsora nos... fertő. Egyszer-kétszer pár msáodpercet láttam belőle akaratom ellenére, és szabályosan lezsibbadt az agyam. Igazából az előbbit nyilvánvalóbb okokból nézik az emberek, mint ezt... itt úgy vettem észre, elsősorban a buta emberek kicsinyesen kárörvendve röhögnek a rajtuk is hülyébbeken, és később alakul ki más ok is, de hogy még miylen más motiváció lehet mögötte...
    Slane
    Slane
    Admin


    Hozzászólások száma : 91
    Join date : 2011. Jan. 17.
    Age : 32

    A Médiáról Empty Re: A Médiáról

    Témanyitás  Slane Szer. Feb. 02, 2011 5:07 pm

    Azért amiért vannak emberek akik olyan alja moslékot olvasnak mint a kurucinfó. A Médiáról 118159 A Médiáról 897376
    Aes Sedai
    Aes Sedai


    Hozzászólások száma : 79
    Join date : 2011. Jan. 18.
    Tartózkodási hely : Pécs

    A Médiáról Empty Re: A Médiáról

    Témanyitás  Aes Sedai Szer. Feb. 02, 2011 4:06 pm

    Epic fail

    http://kuruc.info/r/6/73430/

    Sose értettem miért néznek az emberek ilyen alja moslékot. A Médiáról 864764
    Slane
    Slane
    Admin


    Hozzászólások száma : 91
    Join date : 2011. Jan. 17.
    Age : 32

    A Médiáról Empty A Médiáról

    Témanyitás  Slane Hétf. Jan. 17, 2011 6:01 pm

    Média itthon és külhonban, mert imádjuk és tiszteljük. /irony

    Ajánlott tartalom


    A Médiáról Empty Re: A Médiáról

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 17, 2024 11:21 am